Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
23 wpisy.
Rodzina Mikulskich napisał/a 15 stycznia, 2019
Pogrzeb naszego Tatusia, Dziadka i Pradziadka Witolda był dokładnie taki, o jakim on sam często wspominał. Chciał, aby pożegnać go godnie i spokojnie. Drodzy Państwo z firmy Cerber! Dzięki waszej pracy mogliśmy pożegnać naszego Tatę i Dziadziusia naprawdę godnie, a dodatkowo uzyskaliśmy bezcenny spokój, bo wiedzieliśmy, że wszystko będzie pięknie przygotowane. Dziękujemy. Bardzo dziękujemy.
N. R. Kamińscy napisał/a 15 stycznia, 2019
Nic nie jest w stanie być pocieszeniem po niespodziewanej śmierci ukochanego Synka. Tym większa nasza wdzięczność dla zakładu pogrzebowego Cerber, że nie próbowali nas pocieszać, ale po prostu byli obok i uczynili wszystko, aby pogrzeb Maciusia był naprawdę książęcy. Wasz profesjonalizm nasz urzekł, bo widać, że to, co robicie, to nie tylko praca, ale i pasja. Raz jeszcze dziękujemy za każdą pomoc. Była naprawdę nieoceniona.
J. Piasecki napisał/a 15 stycznia, 2019
Moja żona Basia zawsze kochała piękno – stroje, kwiaty, muzykę… Dziękuję firmie Cerber, że także w tej ostatniej Jej drodze towarzyszyły jej i piękne kwiaty, i muzyka, i piękny samochód też. Ogromnie doceniam Państwa starania, aby pogrzeb był nie tylko perfekcyjnie zorganizowany, ale i piękny.