Kremacje - CERBER
74
page-template-default,page,page-id-74,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Kremacje

Zakład Pogrzebowy CERBER

Przedsiębiorstwo Cerber kilkuletnim stażem i doświadczeniem organizuje uroczystości pogrzebowe wszystkich obrządków i rodzajów. Choć zdecydowaną większość ceremonii żałobnych stanowią pogrzeby tradycyjne, to w ostatnich latach odnotowuje się zwiększone zainteresowanie Klientów pogrzebami z uprzednią kremacją. Nasz zakład pogrzebowy świadczy pełen zakres usług pogrzebowych niezależnie od wybranej formy pochówku. Odpowiadamy na wszelkie pytania i wyjaśniamy wątpliwości związane z procesem kremacji (służąc też pomocą w ustaleniu terminu kremacji i miejsca pochówku). Aby możliwie najbardziej wspomóc Państwa w tych bolesnych momentach staramy się sami w Państwa imieniu dopełnić wszelkie formalności.

Kremacje

Warto wspomnieć, że formę pogrzebu z uprzednią kremacją zaakceptował Kościół katolicki w 1963 roku – dodając jednak zastrzeżenie, że nie może ona zostać wybrana z pobudek przeciwnych nauce chrześcijańskiej, jak również nie może wpływać na zachowanie lub pielęgnowanie pamięci o zmarłych. Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania bądź wątpliwości w kwestiach kremacji, jej procedur czy obrzędów z nią związanych, postaramy się je Państwu wyjaśnić.

Kremacje

Sama kremacja to rozwiązanie higieniczne oraz ekologiczne. Duże znaczenie mają także względy ekonomiczne, ponieważ jest to forma pochówku tańsza od tradycyjnego pogrzebu. Oszczędności dotyczą m.in. kosztów przygotowania miejsca na grób i kosztów samego nagrobka. W przypadku więc braku wykupionego grobu można rozważyć wariant kremacji. Co ważne: urna z prochami może być pochowana w każdym grobie tradycyjnym, w grobie murowanym oraz w ściennych niszach urnowych (kolumbarium), nawet jeśli znajduje się tam już inna urna.

W celu uzyskania większej ilości szczegółów oraz rezerwacji terminu kremacji prosimy o kontakt z naszym zakładem pogrzebowym CERBER pod numerem telefonu: 503 029 716. lub poprzez kontakt bezpośredni z jedną z naszych filii: Raszyn, Warszawa, NadarzynTarczyn i Brwinów.