Opinie - Zakład Pogrzebowy CERBER
168
page-template-default,page,page-id-168,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Liczba opinii: 7.
Katarzyna z rodziną napisał/a Styczeń 28, 2020:
Cerber to naprawdę godna polecenia firma. Jeśli szukacie wsparcie i drobiazgowego wyjaśnienia każdego z dostępnych aspektów i porównacie z tymi gotowcami- bo inaczej tego nazwać się nie da, jakie proponuje konkurencja to pewnie się bardzo zdziwicie. Zdecydowanie warto im zaufać.
Ula W. napisał/a Sierpień 1, 2019:
W imieniu mojej mamy oraz swoim bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu CERBER w Nadarzynie za profesjonalne podejście, zaangażowanie, życzliwość i pomoc podczas załatwiania formalności pogrzebowych naszej Babci. Przepiękne wieńce, profesjonalna obsługa i oprawa. Każda prośba mamy została wysłuchana i zrealizowana na najwyższym poziomie. Dziękujemy!
Agnieszka K. napisał/a Lipiec 11, 2019:
Pogrzeb został przeprowadzony zgodnie z ustaleniami, dziękuję całej ekipie pracowników za zaangażowanie i że pomimo pogody się tak uwijali ze wszystkim. Będziemy was polecać
T. Jabłońska napisał/a Styczeń 15, 2019:
Emocje wciąż są ogromne, a serce wciąż za bardzo boli, gdy myślę, że mojego męża Piotra już nie ma. Nie mogę jednak nie podziękować firmie Ceber – właścicielom, wszystkim pracownikom – za serce i zaangażowanie z jakim Państwo zorganizowali pogrzeb mojego śp. Małżonka. To, co uczyniliście Państwo, było i jest jedynym wspomnieniem, jakie choć trochę koi mój ból. Dziękuję.
Rodzina Mikulskich napisał/a Styczeń 15, 2019:
Pogrzeb naszego Tatusia, Dziadka i Pradziadka Witolda był dokładnie taki, o jakim on sam często wspominał. Chciał, aby pożegnać go godnie i spokojnie. Drodzy Państwo z firmy Cerber! Dzięki waszej pracy mogliśmy pożegnać naszego Tatę i Dziadziusia naprawdę godnie, a dodatkowo uzyskaliśmy bezcenny spokój, bo wiedzieliśmy, że wszystko będzie pięknie przygotowane. Dziękujemy. Bardzo dziękujemy.
Right Menu Icon