Opinie - Zakład Pogrzebowy CERBER
168
page-template-default,page,page-id-168,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive,mob-menu-slideout-over

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Liczba opinii: 4.
T. Jabłońska T. Jabłońska z Tarczyn napisał/a Styczeń 15, 2019 o 11:24 am:
Emocje wciąż są ogromne, a serce wciąż za bardzo boli, gdy myślę, że mojego męża Piotra już nie ma. Nie mogę jednak nie podziękować firmie Ceber – właścicielom, wszystkim pracownikom – za serce i zaangażowanie z jakim Państwo zorganizowali pogrzeb mojego śp. Małżonka. To, co uczyniliście Państwo, było i jest jedynym wspomnieniem, jakie choć trochę koi mój ból. Dziękuję.
Rodzina Mikulskich Rodzina Mikulskich z Raszyn napisał/a Styczeń 15, 2019 o 11:24 am:
Pogrzeb naszego Tatusia, Dziadka i Pradziadka Witolda był dokładnie taki, o jakim on sam często wspominał. Chciał, aby pożegnać go godnie i spokojnie. Drodzy Państwo z firmy Cerber! Dzięki waszej pracy mogliśmy pożegnać naszego Tatę i Dziadziusia naprawdę godnie, a dodatkowo uzyskaliśmy bezcenny spokój, bo wiedzieliśmy, że wszystko będzie pięknie przygotowane. Dziękujemy. Bardzo dziękujemy.
N. R. Kamińscy N. R. Kamińscy z Nadarzyn napisał/a Styczeń 15, 2019 o 11:23 am:
Nic nie jest w stanie być pocieszeniem po niespodziewanej śmierci ukochanego Synka. Tym większa nasza wdzięczność dla zakładu pogrzebowego Cerber, że nie próbowali nas pocieszać, ale po prostu byli obok i uczynili wszystko, aby pogrzeb Maciusia był naprawdę książęcy. Wasz profesjonalizm nasz urzekł, bo widać, że to, co robicie, to nie tylko praca, ale i pasja. Raz jeszcze dziękujemy za każdą pomoc. Była naprawdę nieoceniona.
J. Piasecki J. Piasecki z Warszawa napisał/a Styczeń 15, 2019 o 11:20 am:
Moja żona Basia zawsze kochała piękno – stroje, kwiaty, muzykę… Dziękuję firmie Cerber, że także w tej ostatniej Jej drodze towarzyszyły jej i piękne kwiaty, i muzyka, i piękny samochód też. Ogromnie doceniam Państwa starania, aby pogrzeb był nie tylko perfekcyjnie zorganizowany, ale i piękny.
Right Menu Icon