Opinie - CERBER
168
page-template-default,page,page-id-168,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
19 wpisów.
Marek Kaczorowski napisał/a 26 października, 2021
P. Ewie oraz całemu personelowi firmy "Cerber" serdeczne podziękowania za przemiłą obsługę, profesjonalizm oraz pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych mojego taty. Wszystko od "a do z". Duże dzięki
Jolanta Szałkucka napisał/a 19 lipca, 2021
Dziękujemy za organizację ostatniej posługi dla Naszej Mamy. Doświadczona, empatyczna obsługa z wyczuciem do będących w trudnym czasie z powodu śmierci bliskiej osoby. Panowie z wysoką kulturą osobistą, z należytą powagą podczas obsługi uroczystości pogrzebowej. Firma, która swoim profesjonalizmem pomaga w organizacji uroczystości pogrzebowych.
Beata Wodnik napisał/a 12 kwietnia, 2021
Dziękuję całemu personelowi zakładu pogrzebowego Cerber za zorganizowanie tak godnej ceremonii dla mojego wspaniałego ojca. Otrzymałam od Was dużo wsparcia i pomocy w tym trudnym czasie, a sam pogrzeb miał bardzo podniosły charakter i odbył się z ogromną godnością.
Marek Libiszewski napisał/a 9 kwietnia, 2021
Pogrzeb mojego teścia Ryszarda był w dniu 09.04.2021 godz.11:00, jesteśmy mile zaskoczeni profesjonalną obsługą przez pracowników firmy. Zarówno w kościele jak i na cmentarzu, dobrze wykonana usługa to oznaka dobrej oceny dla tej firmy. Pozdrawiam.
Anita Damieszko napisał/a 8 kwietnia, 2021
Dziś pożegnałam swoją ukochaną Mamę............................... Dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu "Cerber" za profesjonalną obsługę uroczystości, zwłaszcza iż odbywała się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Przemili i kompetentni Panowie. Bardzo dziękuję i polecam. Anita Damieszko wraz z rodziną.
Right Menu Icon