Opinie - CERBER
168
page-template-default,page,page-id-168,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
20 wpisów.
Agnieszka K. napisał/a 11 lipca, 2019
Pogrzeb został przeprowadzony zgodnie z ustaleniami, dziękuję całej ekipie pracowników za zaangażowanie i że pomimo pogody się tak uwijali ze wszystkim. Będziemy was polecać
T. Jabłońska napisał/a 15 stycznia, 2019
Emocje wciąż są ogromne, a serce wciąż za bardzo boli, gdy myślę, że mojego męża Piotra już nie ma. Nie mogę jednak nie podziękować firmie Ceber – właścicielom, wszystkim pracownikom – za serce i zaangażowanie z jakim Państwo zorganizowali pogrzeb mojego śp. Małżonka. To, co uczyniliście Państwo, było i jest jedynym wspomnieniem, jakie choć trochę koi mój ból. Dziękuję.
Rodzina Mikulskich napisał/a 15 stycznia, 2019
Pogrzeb naszego Tatusia, Dziadka i Pradziadka Witolda był dokładnie taki, o jakim on sam często wspominał. Chciał, aby pożegnać go godnie i spokojnie. Drodzy Państwo z firmy Cerber! Dzięki waszej pracy mogliśmy pożegnać naszego Tatę i Dziadziusia naprawdę godnie, a dodatkowo uzyskaliśmy bezcenny spokój, bo wiedzieliśmy, że wszystko będzie pięknie przygotowane. Dziękujemy. Bardzo dziękujemy.
N. R. Kamińscy napisał/a 15 stycznia, 2019
Nic nie jest w stanie być pocieszeniem po niespodziewanej śmierci ukochanego Synka. Tym większa nasza wdzięczność dla zakładu pogrzebowego Cerber, że nie próbowali nas pocieszać, ale po prostu byli obok i uczynili wszystko, aby pogrzeb Maciusia był naprawdę książęcy. Wasz profesjonalizm nasz urzekł, bo widać, że to, co robicie, to nie tylko praca, ale i pasja. Raz jeszcze dziękujemy za każdą pomoc. Była naprawdę nieoceniona.
J. Piasecki napisał/a 15 stycznia, 2019
Moja żona Basia zawsze kochała piękno – stroje, kwiaty, muzykę… Dziękuję firmie Cerber, że także w tej ostatniej Jej drodze towarzyszyły jej i piękne kwiaty, i muzyka, i piękny samochód też. Ogromnie doceniam Państwa starania, aby pogrzeb był nie tylko perfekcyjnie zorganizowany, ale i piękny.
Right Menu Icon