Opinie - CERBER
168
page-template-default,page,page-id-168,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-7.0,vc_responsive

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
21 wpisów.
Marek Libiszewski napisał/a 9 kwietnia, 2021
Pogrzeb mojego teścia Ryszarda był w dniu 09.04.2021 godz.11:00, jesteśmy mile zaskoczeni profesjonalną obsługą przez pracowników firmy. Zarówno w kościele jak i na cmentarzu, dobrze wykonana usługa to oznaka dobrej oceny dla tej firmy. Pozdrawiam.
Anita Damieszko napisał/a 8 kwietnia, 2021
Dziś pożegnałam swoją ukochaną Mamę............................... Dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu "Cerber" za profesjonalną obsługę uroczystości, zwłaszcza iż odbywała się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Przemili i kompetentni Panowie. Bardzo dziękuję i polecam. Anita Damieszko wraz z rodziną.
Jakub Błachnio napisał/a 24 marca, 2021
W imieniu swoim, mojej mamy oraz całej rodziny chciałem serdecznie podziękować wszystkim pracownikom firmy CERBER za godną i profesjonalną pomoc podczas uroczystości pogrzebowej mojej babci jak również za zaangażowanie podczas załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych. Dziękuję.
Jolanta Koper napisał/a 15 lutego, 2021
Profesjonalna obsługa oraz wzorowa organizacja uroczystości pogrzebowej. Bardzo dziękuje wszystkim pracownikom firmy Cerber.
Katarzyna z rodziną napisał/a 28 stycznia, 2020
Cerber to naprawdę godna polecenia firma. Jeśli szukacie wsparcie i drobiazgowego wyjaśnienia każdego z dostępnych aspektów i porównacie z tymi gotowcami- bo inaczej tego nazwać się nie da, jakie proponuje konkurencja to pewnie się bardzo zdziwicie. Zdecydowanie warto im zaufać.