Opinie - CERBER
168
page-template-default,page,page-id-168,edgt-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,cerber child-child-ver-1.0.0,cerber-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,mob-menu-slideout-over,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
19 wpisów.
Jakub Błachnio napisał/a 24 marca, 2021
W imieniu swoim, mojej mamy oraz całej rodziny chciałem serdecznie podziękować wszystkim pracownikom firmy CERBER za godną i profesjonalną pomoc podczas uroczystości pogrzebowej mojej babci jak również za zaangażowanie podczas załatwiania wszelkich formalności pogrzebowych. Dziękuję.
Jolanta Koper napisał/a 15 lutego, 2021
Profesjonalna obsługa oraz wzorowa organizacja uroczystości pogrzebowej. Bardzo dziękuje wszystkim pracownikom firmy Cerber.
Katarzyna z rodziną napisał/a 28 stycznia, 2020
Cerber to naprawdę godna polecenia firma. Jeśli szukacie wsparcie i drobiazgowego wyjaśnienia każdego z dostępnych aspektów i porównacie z tymi gotowcami- bo inaczej tego nazwać się nie da, jakie proponuje konkurencja to pewnie się bardzo zdziwicie. Zdecydowanie warto im zaufać.
Ula W. napisał/a 1 sierpnia, 2019
W imieniu mojej mamy oraz swoim bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu CERBER w Nadarzynie za profesjonalne podejście, zaangażowanie, życzliwość i pomoc podczas załatwiania formalności pogrzebowych naszej Babci. Przepiękne wieńce, profesjonalna obsługa i oprawa. Każda prośba mamy została wysłuchana i zrealizowana na najwyższym poziomie. Dziękujemy!
Agnieszka K. napisał/a 11 lipca, 2019
Pogrzeb został przeprowadzony zgodnie z ustaleniami, dziękuję całej ekipie pracowników za zaangażowanie i że pomimo pogody się tak uwijali ze wszystkim. Będziemy was polecać
Right Menu Icon