Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
23 wpisy.
Beata Jaworek napisał/a 16 stycznia, 2024
Dziękuję gorąco za piękną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego kochanego Taty, dnia 4.01.2024 w Tarczynie. Zaangażowanie, profesjonalizm i życzliwość Pani Ewy i jej pracowników jest absolutnie nie do przecenienia.
Agnieszka Bolc napisał/a 29 grudnia, 2023
Serdecznie dziękuję całej Ekipie firmy Cerber, a szczególnie z Nadarzyna za ogrom empatii, wsparcia, za pełen profesjonalizm. Organizowaliście Państwo pogrzeb mojego Męża Andrzeja w Milanówku. Pogrzeb zorganizowany na mega wysokim poziomie, co podkreślali również uczestnicy ceremonii. Dzięki Wam ten trudny czas dla mnie i dla moich córek stał się odrobinę znośniejszy. Dziękujemy za Wasze wielkie serca - Agnieszka z córkami Marzenką i Zosią.
Podziękowanie napisał/a 8 marca, 2023
Chciałabym serdecznie podziękować firmie Cerber za profesjonalna i piękna oprawę ceremonii pogrzebowej mojego Taty. W szczególności dziękuje Panu Michałowi oraz Pani Ewie za okazana empatię i zrozumienie w tak trudnych chwilach. Dziękuje Joanna z rodzina.
Katarzyna Chlebowicz napisał/a 22 listopada, 2022
Chciałabym serdecznie podziękować firmie Cerber, a w szczególności Pani Magdzie z filii w Tarczynie za bardzo profesjonalne podejście oraz okazanie dużego ciepła i empatii w trudnym czasie związanym z ostatnim pożegnaniem najbliższej osoby. Na pochwałę zasługuje również szybkość załatwiania wszystkich kwestii formalno-pogrzebowych oraz nieustanny kontakt ze strony Pani Magdy, która na bieżąco informowała o przebiegu kolejnych etapów przygotowań do pogrzebu. Pragnę również podkreślić, że wszystkie kwestie, na których nam zależało zostały spełnione z należytym szacunkiem i zrozumieniem. Dziękuję również za piękny wieniec. Jeszcze raz serdeczne podziękowania w imieniu całej rodziny za organizację i profesjonalizm z jednoczesnym okazaniem ciepła i indywidualnym podejściem. Kaśki, Piotr i Dziewczynki
Monika G. napisał/a 9 października, 2022
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować pracownikom firmy Cerber. W trudnych dla bliskich osoby zmarłej chwilach pożegnania pracownicy firmy Cerber zachowują się z wielką kulturą, poszanowaniem dla ciała osoby zmarłej oraz poszanowaniem bólu w jakim pozostają najbliżsi. Firma Cerber reprezentuje najwyższy poziom usług w bardzo trudnych, szczególnych okolicznościach. Pogrążeni w bólu mogą liczyć na zrozumienie oraz wsparcie przy konieczności wyboru trumny, czy kwiatów. Oprawa uroczystości pogrzebowych jest bardzo piękna: oprawa muzyczna, piękne kompozycje kwiatowe, namiot chroniący uczestników pożegnania na cmentarzu.Podczas uroczystości pracownicy firmy Cerber dbają o profesjonalizm w każdym momencie uroczystości.Poraz kolejny korzystam z usług firmy Cerber i zawsze jestem bardzo wdzięczna, że bliskie mi osoby są tak godnie i pięknie żegnane. Dziękuję bardzo za to, że jesteście... Monika